EuroCMR 2017

25.05.2017

Vážený pane Bukvo, milá Romano, Danielo, Moniko, Evo a milý Jakube,

kongres EuroCMR 2017 je úspěšně za námi a já bych ráda v tomto okamžiku zhodnotila naši uplynulou spolupráci na tomto projektu, která započala již více než před rokem.

Především vám velice děkuji za vaši vysokou profesionalitu, ochotu a flexibilitu při řešení velkého množství (last minute) požadavků. Vím, že jsme nebyli snadným klientem především s ohledem na fakt, že na straně asociace byla za celý projekt zodpovědná pouze jedna jediná osoba, na jejíž rozhodnutí či vyjádření jsme často dlouho čekali.

Spolupráce ze strany všech členů Clarion týmu byla vždy velmi vstřícná a efektivní. Již v etapě plánování jsem veškeré podklady pro přípravu akce dostávala od Daniely velmi rychle, v potřebném rozsahu a pečlivě zpracované. Převzetí celé agendy v pokročilém stádiu zvládla Romana velmi bravurně, nezaznamenala jsem jedinou ztrátu či rozmlžení informace, což v takových případech snadno nastane. Až do předání akce realizačnímu týmu jsem se setkávala s vysoce profesionálním přístupem.

Stejně tak plánování technického zajištění akce, které bylo poměrně komplikované vzhledem k napojení na francouzského poskytovatele softwarových (a částečně i hardwarových) řešení pro vědecký program probíhalo velmi hladce. Oceňuju schopnost Evy „přeložit“ technické termíny do řeči srozumitelné netechnicky zaměřeným klientům. Velice mi také pomohlo velmi přehledné zpracování aktualizovaných verzí objednávky, byť jsme se dopracovaly až k verzi s pracovním číslem 18! Celkové zajištění techniky nezakolísalo ani v průběhu realizace – naopak: veškeré požadavky v průběhu akce Jakub zajistil vždy velmi rychle, precizně a navíc neuvěřitelně ochotně.

Ráda bych také vyzdvihla neutuchající iniciativu Moniky, se kterou vyřizovala naše standardní i nestandardní požadavky před a při akci. I přestože jsme nebyli s to dostát předem daným termínům, vždy nám pomohla najít řešení, které klienta ve výsledku uspokojilo, a celkově naše komunikace probíhala ve velmi konstruktivním duchu.


Spolupráce na tomto projektu pro nás tedy byla nejen profesionálně naprosto vynikající, ale i lidsky velmi příjemná.
Celému týmy tedy velice děkuji a budu se těšit v budoucnu opět na další společné projekty!

S pozdravem a přáním hezkého dne
Elena

Elena Alexandrová
Head of Congress Department


AIM Group International - PRAGUE OFFICE