Další služby3D MULTIMEDIÁLNÍ PREZENTACE

Připravte pro Vaše obchodní partnery i spolupracovníky neopakovatelný zážitek. Když potřebujete upoutat pozornost, zanechat hluboký dojema ukázat profesionalitu je 3D technologie skvělým nástrojem.

Zapomeňte na nudné 2D prezentace a vstupte do světa 3D multimediálních prezentací. Využijte trojrozměrné grafické prostředí, spojení se zvukem a interaktivní napojení na osvětlení. Chcete víc? Ovládejte celou prezentaci jednoduše a velmi elegantně pouhým pohybem ruky.

Nebojte se nových technologií, příprava 3D prezentace Vás nezatíží. Klasickou prezentaci přetvoří naši zkušení odborníci do ohromující 3D WOV podoby tak, aby měla co největší úspěch. Chcete ještě víc? Doporučujeme spojení se systémem „Edge blending“ pro spojenou projekci a využít pro 3D prezentaci co největší plochu.

NAŠE NABÍDKA:

 • ohromující a graficky do detailů propracované 3D prezentace
 • zcela nové trojrozměrné grafické prostředí
 • možnost propojení s osvětlením v sále
 • revoluční ovládání pouhým pohybem ruky

Edge blending - spojená projekce

Nenechte se omezovat malými rozměry klasické projekce a posuňte Vaší akci na vyšší úroveň. Spojená projekce Vám umožní vytvářetobrovské projekční plochy s vysokým rozlišením i svítivostí, na které můžete promítat více obrazů současně, nebo ji využít jako dekorativní pozadí s dynamickým obsahem a podporou kreativního obsahu.

Technologie Watchout™ použitá při spojené projekci více projektorů za pomoci překrývání obrazů překračuje dřívější technické limity. Umožňuje vytvořit ohromující visuální zážitek, který výrazně rozšiřuje možnosti prezentace informací i zábavy. Pracuje s téměř všemi zvukovými a obrazovými formáty v reálném čase a využívá plné rozlišení každého z použitých projektorů. Do Vaší show je možné integrovat nejen běžné Powerpointové prezentace, ale i přímý přenos obrazu z připojené kamery.

SPOJENÁ PROJEKCE NABÍZÍ:

 • systém, který pracuje bez potřeby externího software
 • obrovský projekční prostor s možností více obrazů na jedné ploše
 • možnost dynamického pozadí

Rozdělená projekce

Využijte několik nejednotných zobrazovacích zařízení k elegantní a neokoukané prezentaci jediného videa či statického obrazu. S technologií Watchout™ je možné jeden vstupní obraz rozdělit takovým způsobem, aby byl i na více zobrazovačích vnímán divákem jako jeden celek.

Zobrazte Vaše sdělení například na kombinaci několika LCD a plazma obrazovek, projekčního plátna a třeba i klasických obrazovek. Systém lze využít nejen na odborných konferencích, ale také na uměleckých výstavách nebo kulturních akcích pro kreativní oživení členitých prostor vytvořením velmi elegantních instalací.

HLAVNÍ PŘEDNOSTI:

 • využije maximální možné rozlišení každého zobrazovače
 • lze použít libovolný počet zobrazovačů
 • každý zobrazovač může být libovolné natočen
 • možnost kombinovat více vstupních signálů
 • zcela nové a nezvyklé možnosti umisťování zobrazovačů

Fogscreen – projekce do mlhy

Zaujmout a přinést něco netradičního je často přednější než brilantní ostrost a kvalita zobrazení dostupná moderními projekčními technikami na plátno. Pro tyto účely se přímo nabízí technologie projekce do mlhy – na plochu vytvořenou na vodní báze, která je ale natolik suchá, že je možno se jí dotknout, stát v ní, nebo jí dokonce projít.

Projekční stěna FogScreenTM vytváří tenkou zástěnu „suché“ mlhy, která slouží jako průsvitná projekční plocha. Obraz doslova pluje vzduchem a vytváří velmi atraktivní vizuální zážitek. Výsledek je doslova úžasný a okamžitě upoutá pozornost – proto je projekční stěna FogScreen tak často využívána při uvádění výrobků na trh, na obchodních výstavách, firemních akcích, módních přehlídkách, v restauracích, kinech, nočních klubech, muzeích, kasinech a na dalších podobných místech.

LED velkoplošné obrazovky

Potřebujete audiovizuální prezentaci ve venkovním prostředí? Hledejte technologii odolnou vůči náročným povětrnostním podmínkám a natolik výkonnou, aby byla čitelná i za slunečného dne.

LED obrazovky jsou pro venkovní instalaci ideální. Složené z tisíců vysoce svítivých diod mají bezkonkurenčně nejvyšší jas a také špičkou barevnou hloubku i kvalitu obrazu. Díky použité technologii mají i relativně malý příkon a s velkou nabídkou dostupných rozlišení. Umožňují kvalitní a dynamickou prezentaci i v extrémních venkovních podmínkách.

Technologie LED nabízí variabilní škálu rozměrů obrazovek, které se přizpůsobí Vašim aktuálním potřebám. Díky tomu umožňuje kromě klasick

Plazma velkoplošné obrazovky

Potřebujete vysoké HD rozlišení a perfektní kvalitu obrazu? Chcete velký obraz, ale máte malý prostor? Nabízíme Vám plazmové obrazovky, které lze díky bezokrajové konstrukci instalovat do téměř libovolně velkých sestav a vytvářet obrovské zobrazovací plochy.

Všude tam, kde není dostatek prostoru pro zadní projekci, se tenké plazmové obrazovky bez problémů vejdou. Jsou ideální jako informační tabule, pro prezentace i na pódia. Díky vysokému rozlišení, které se při větších sestavách sčítá, lze plazmových obrazovek využít i pro situace, kdy potřebujete prezentovat velké množství informací.

HLAVNÍ PŘEDNOSTI PLAZMA VELKOPLOŠNÉ OBRAZOVKY:

 • Vysoká svítivost
 • Velmi vysoké kombinované rozlišení (až 1 920 × 1 080 bodů pro jednu obrazovku)
 • Neomezené možnosti kombinací pro vytvoření různých tvarů a velikostí sestav (typicky 2×2, 3×3, 4×4, 4×1)

Živé vysílání na internetu

Získejte pro svou konferenci největší publikum na světě – kohokoliv s připojením na internet. Nabídněte veřejností nebo vybraným osobám možnost sledovat audio a video přenos z prezentací řečníků v reálném čase zcela bez potřeby speciálního vybavení.

Kombinovat vytváření audio a video záznamů z konference s webcastingem je velmi efektivní rozšíření dosahu Vaší konference. Ať už budete přenášet celý průběh, nebo pouze vybrané prezentace, zvýšení úrovně a důležitosti bude jednoznačné. Potencionální účastnici ze vzdálených lokací také ocení významnou úsporu nákladů, kterou získají přístupem k informacím za pomoci online přenosu. Přenos můžete otevřít veřejností, nebo také omezit pouze pro vybrané klienty přístupem přes heslo.

HLAVNÍ PŘEDNOSTI ONLINE PŘENOSŮ:

 • Zpřístupnění obsahu největšímu publiku uživatelů internetu
 • Využití stávající AV techniky
 • Možnost omezení přístupu pro vybrané osoby
 • Vyřešená ochrana autorských práv

Videokonference pro kongresy i firemní jednání

Vaši návštěvníci a přednášející mohou být od sebe tisíce kilometrů a přesto budou sdílet stejný zážitek. Videokonference Vám umožní spojit různá místa kdekoli na světě pomocí přenosu obrazu i zvuku. Hodí se nejen v případě vytížených VIP hostů, kterým ušetří velké množství času, ale také pro snížení nákladů na dopravu a ubytování.

Spojit obrazem a zvukem můžete dvě i více jednacích místností současně (tzv. Multipoint). Zároveň lze přenášet nejen video zachytávající přednášejícího, ale také doplňkový obraz (například fotografie, RTG, prezentace apod.) i s velkoplošnou projekcí na plátno v konferenčním sále. Naše technika využívá spojení pomocí Euro ISDN2 nebo jakýchkoliv běžných IP sítí.

VIDEOKONFERENCE S ROZLIŠENÍM HD

Špičková HD kvalita zajistí přenos brilantně ostrého obrazu. V reálném čase a bez jakéhokoliv zpoždění můžete představovat a sdílet výsledky své práce, operativně řešit problémy a domlouvat významné obchodní i vědecké spolupráce. Právě díky špičkové kvalitě obrazu je tento druh komunikace mnohem pokročilejší než běžné video hovory nebo pouhý přenos zvuku a zároveň výrazně efektivnější než cestování. Hlavní přednosti:

 • Nové možnosti spolupráce na dálku
 • Řešení problémů a kooperace v reálném čase
 • Atraktivní doplněk konference a ukázka technologického pokroku
 • Úspora nákladů ve srovnání s cestovními a ubytovacími náklady VIP hostů

Doplňkové služby

„Velký úspěch je vždy tvořen malými detaily”

Je nezbytné, nesoustředit se jen na služby přímo spojené s organizováním konference. Je mnoho podpůrných akcí, které nejsou na první pohled viditelné nebo třeba ani nejsou běžně využity, ale bez nich by mnohá jinak velmi úspěšná akce mohla skončit minimálně „rozpačitě“. Udělejme maximum pro spokojenost zákazníků, účastníků konference.

SLUŽBY SPOJENÉ S AKCÍ

Činnost vašich klientů na konferenci se nezbytně nutně nemusí omezovat jen na použití zapůjčené techniky. Nabízíme plný servis, který posouvá pořádané akce na samou špičku profesního žebříčku. Jsou to zejména:

 • Video nahrávání(digitální nahrávání v profesionální kvalitě z Vaší konference, programové události a společenské akce)
  • Následné editování nahraného materiálu
  • Vytvoření nahrávky na všechna profesionální media
  • Prezentace editovaného materiálu druhý den
 • Foto dokumentace (zajistíme profesionálního fotografa, případně zajistíme naším technikem).
 • Tvorba a aktualizace klientské (Powerpoint) prezentace – včetně fota, videa a zvuku, odstraňování chyb v prezentaci, změny grafiky, animace.
 • Animace a prezentace s použitím nových technologií, součástí je analýz